Ahmet Köse'den, Fatma Kaplan Hürriyet'e gönderme

AK Parti Gebze İStişare Kurulu Üyesi, Gebze'nin sevilen isimlerinden Ahmet Köse, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'i ve projelerini eleştirdi. Hürriyet'i kiralık vekil diye nitelendiren Köse, hafta içerisinde yapılan kreş açılışına da farklı bir yorum kattı.

Ahmet Köse'den, Fatma Kaplan Hürriyet'e gönderme

AK Parti Gebze İStişare Kurulu Üyesi, Gebze'nin sevilen isimlerinden Ahmet Köse, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'i ve projelerini eleştirdi. Hürriyet'i kiralık vekil diye nitelendiren Köse, hafta içerisinde yapılan kreş açılışına da farklı bir yorum kattı.

Ahmet Köse'den, Fatma Kaplan Hürriyet'e gönderme
10 Eylül 2021 - 10:10

İşte Ahmet Köse'nin sosyal medya hesabından yağtığı paylaşım;

KİRALIK VEKİL KAPLAN
KENDİ KAFESİNDEN ÇIKINCA!!!
İzmit’in kiralık vekil ünvanlı (İYİ Parti’ye gönderilip tekrar geri dönüş yapan) derin-gri yapı destekli,  İzmit’te milli görünüp hemşericilik, adamcılık, karar verici olabilmek, öç almak ve kaybettirerek kazanmak arzusunda olan mihrakların (onlar kendilerini biliyor lakin biz de tek tek isim isim biliyoruz) desteğini alarak belediye başkanı olduğunu düşündüğüm Hürriyet Hanım Genel Başkanı ile birlikte açılış yaptı.(!)

Bana göre basit ve ufak bir açılış lakin musluk takmayı bile açılış olarak gören bir yapının açılıştan önce anons aracı gezdirdiğini görünce aklıma tavuğun bir yumurta yapıp yedi mahalleye duyurması geldi. Galip Ataman hocanın da yazdığı gibi Kılıçdaroğlu’nun açılışını yaptığı binanın kreş mi yoksa anaokulu mu olduğunu bilmediğini ve İzmitlilerin ücretsiz sandığı ancak aylık bin lira ücret karşılığında millete hizmet diye yutturulması da ayrıca tam bir komedi ikilemesi. İşte bakın ve okuyun o yazıyı göreceksiniz neler olduğunu, Galip Ataman hocanın yazısını da okuyunca; Allah’tan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın var dedim. Hizmet noktasında 12 ilçeyi ayırmaksızın ihya ettiği projeleriyle şaha kaldıran Tahir Başkan İzmitli vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını da şovmenist tavırlarına aldırmadan anında çözerek büyüklüğünü gösteriyor.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dünyanın hayranlıkla izlediği dev projeler ve kısa sürede tamamlayarak açılışını yaptığı dev hizmetlerin yanında Kılıçdaroğlu’nun koşa koşa İzmit’e gelerek Hürriyet Hanımın dev projesi(!) anakol açılışını yapan bir genel başkan ve belediye başkanı komedisini izlerken artık kısrağı küheylan doğuranların sesinin çıkma vakti geldi de geçiyor bile. Peki, onlar neden seslerini çıkarmıyor?

Onu da elbette tartışacağız ancak konumuz Hürriyet Hanım..
Yöresel bakımdan Kaplan’a yakın Aslanların kendi partilerine ve adaylarına ihanet üzerine kurulmuş bir seçim stratejisi ile başkanlık koltuğuna oturan Hürriyet Hanım koordineli ihanetler ile seçildiği başkanlıkta gözle görünmeyen ittifaklarını açıklaya bilecek mi? Sanmıyorum ama açıklanmasa da ilk seçimde bu ihanet süslü yöresel ittifak gün yüzüne çıkacaktır.

Geçtiğimiz günlerde kendi basın danışmanıyla yaptığı yazışmalarda gördük ki Hürriyet Hanım Kocaeli’de kendi sınırlarını aşma konusundaki maharetini bilboardlarda da göstermiş ve gidip yıkın-ezin geçin diye talimatlar vermiştir.

O halde bir kez daha soralım?

Hürriyet Hanım kim ya da kimlerden bu müthiş özgüvenini alıyor?

Gülümse İzmit internet sitesi ve korkusuz internet sitesini kim ya da kimler hazırlayıp sunum yapıyor?
Bir belediye başkanının kendi kendine methiyeler dizilmesi için gösterdiği bu olağanüstü çabayı İzmit’in hangi sorununu çözmek için gösteriyor?

Ya da şöyle mi sorsak; İzmit’i kahkahaya boğan bu ilginç projelerle kenar mahallelerde gazeller okumalar arasında nasıl bir ilişki var?

Sıradan bir ilçe belediye başkanı sınırları aşarak ve gizli medya patronluğu yaparak kime ve ya kimlere neleri pas ediyor acaba bilen var mı?

Kısacası Kaplan’ın kendi kafesinden çıkarak ikamet sınırlarının dışına çıkması bizim ilçe sınırlarımızda olmamasına rağmen kendilerinin çalışmaları hakkında düşüncelerimizi paylaşmamıza sebep teşkil etmiştir.
Taş yerinde ağırdır şayet ağırlığı var ise şimdilik bu kadar

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • N. Birisi
    1 ay önce
    Çok yerinde paylaşım olmuş. Sorular yerinde ama kiralık vekilden bu sorulara cevap vermesini beklemek boşa olur ki cevap veremez zaten.