Reklam
Reklam
Reklam

Deva Kocaeli yönetimini tanıttı

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç il yönetimini belirledikten sonra bugün ilk kez kamuoyu karşısına çıkarak yönetiminin tanıtımını yaptı.

Deva Kocaeli yönetimini tanıttı

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç il yönetimini belirledikten sonra bugün ilk kez kamuoyu karşısına çıkarak yönetiminin tanıtımını yaptı.

Deva Kocaeli yönetimini tanıttı
10 Ağustos 2020 - 12:10

DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç 2 Temmuz tarihinde il başkanı olarak görevlendirilmesinin ardından hızlı bir şekilde il yönetimini belirledi. DEVA Partisi geçtiğimiz hafta ilk kez Başiskele’de bulunan Tryp By Wyndham Otel’de tanışma toplantısı düzenlemişti. Bu toplantıya 5 il yöneticisi dışında tüm isimler katılmıştı.

Bugün ise Kartepe’deki bir otelde DEVA Partisinin il yönetimi ilk kez kamuoyu karşısına çıktı. Bu tanıtım toplantısına DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün ve Genel Merkez yöneticilerinden Ali Ufuk Yaşar  ve Cem Avşar da katıldı.

Programın açılış konuşmasını İl Başkanı Adem Koç gerçekleştirdi "Korona sürecinde dolayı tüm dünyada olduğu gibi bizde tedbirlerimizi aldık. Şartları yerine getirdik. 2 temmuz tarihinde şahsıma il başkanlığı verildi. Kocaeli teşkilatları için yoğun bir çalışmaya girdik. Körfezden Kandıra'ya her ilçeye dokunan bir il yönetimi olusturduk. İl yönetiminde tüm Türkiye’yi yansıtan bir yönetim oluşturduk. Sosyo ekonomik olarak emekçi kesimden, esnaf, sanayici, eczacı ev hanımı her arkadaşımız var. Siyasete hiç girmemiş arkadaşlarımız yönetime oluştu. Kocaeli siyasetinin en genç yönetimiyiz. Ulaşım sorunu olmayan çok güzel bir yerde il binamızı tuttuk. . İnşallah Genel Başkanımız Ali Babacan’ın da katılımıyla binayı açmak istiyoruz. Bu süreçte komisyonlarımızı oluşturduk. İlçelerle ilgili komisyon oluşturduk. 3 kişiden oluşan ilçe teşkilatlarını kurmak için çalışmalara başladı" dedi. 

İŞTE İSİM İSİM KOCAELİ İL YÖNETİMİ
DEVA Partisi Kocaeli Teşkilatı; Adem Koç, Orhan Sarısüleyman, Semih Taşveren, Bilge Banu Bilgin, Arzu Karakaş Tola, Beyza Nur Erim, Oğuz Saka, Erdem Küçükateş, Serkan Alpay, Rahmi Canbaz, Melih Kurt, Erdinç Işık, Nur Banu Edeş, Ahmet Kırcı, Çağlayan Ateş, Melisa Öztürk, Emin Birlik, Oktay Kabasakal, Uğur Yıldız, Furkan Yılmaz, Gülay Yılmaz, Alican Araç, Alptekin Cevherli, Ayşegül Poyrazoğlu, Gamze Durmaz, Ensar Emir, Hatice Şirin, Ayhan Akyüz, Batuhan Aykan, Suat Akal, Resul Yıldırım, Osman Güzel, Yusuf Usta, Fırat Acar, Mustafa Meral, Kamil Savaş Günbeyazı, Büşra Oğuz, Abdülkerim Can, Ahmet Tayfun Baltacı, Utku Birinci, Caner Çakır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum