GTO Ocak Meclisi toplandı!

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in aylık Oda faaliyetleri paylaştığı Ocak 2022 olağan Meclis Toplantısı gerçekleşti

GTO Ocak Meclisi toplandı!

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in aylık Oda faaliyetleri paylaştığı Ocak 2022 olağan Meclis Toplantısı gerçekleşti

GTO Ocak Meclisi toplandı!
27 Ocak 2022 - 09:42

Toplantıda Çiler; önemli açıklamalarda  bulundu. Yoğun kar yağışı dolayısıyla bölgemize geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, mağdur olan üyeler için üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalıştıklarını ve her doğa olayının bir afete dönüşebileceğini kabul edip buna göre tedbir alınması gerektiğini belirten Çiler, “Doğalgaz ve elektrik kısıntısının üretimde aksaklıklara neden olabileceği sebebiyle, yaşanacak sıkıntılarda Oda olarak ellerinden ne gelirse yapmaya çalıştıklarını sanayinin sesini ilgili makamlara ulaştırdık.”dedi.
GTO PİLOT ODA OLDU
Gebze Ticaret Odası’nın 365 Oda/Borsa arasında Dijital Oda seçilen 3 pilot Odadan biri olduklarını, Odayı ve üyeleri çağın gerekliliklerine uygun şekilde geliştirmek için gayret gösterdiklerini belirten Başkan Çiler,  Üyelerin dijital ortamda neler yapıldığı takip edebilecekleri yeniliklerle dolu, sesli dinleme özelliğiyle işitsel boyuta taşıdıkları, içerisindeki QR kodları ile faaliyetlerin videolarına ulaşabilecekleri, çalışmaların bir kısmının yer aldığı “2021 Dijital Faaliyet Raporu”nu sunduklarını dile getirdi. Sanayi sitelerini de ziyaret eden Çiler, üyelerin sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, “Dün olduğu gibi bugün de elimizden ne gelirse yapmaya çalışıyoruz.” dedi.
HASTANELERE DESTEK
Çevre hastanelerine de desteklerini sürdürdüklerini belirten Çiler; bundan sonra yoğun gayret gösteren sağlık çalışanlarımızın yanındayız diyerek,  herhangi bir afet durumunda sıcak yemek ulaştırmak üzere uygulamaya koyacakları Mobil Mutfak projesinin de en kısa sürede tamamlanacağını müjdeledi. Çiler; “Gebze Ticaret Odası olarak, emekleyen değil, yürüyen; duran değil koşan bir Odayız. Üyelerimiz ile beraber hareket ettikçe, ortaya koymak için yoğun çaba gösterdiğimiz projelerimizde aynı heyecanı yüreklerinizde hissettiklerini bildikçe çalışma azmimizin her geçen gün daha da artıyor.” diyerek, sağlık dolu günlerde bir arada olabilmeyi diledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum