Reklam

Pimtaş, Doğu Perinçek'i ağırladı

Bölgemizin ödüllü sanayi kuruluşu Pimtaş Plastik A.Ş., Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i ağırladı.

Pimtaş, Doğu Perinçek'i ağırladı

Bölgemizin ödüllü sanayi kuruluşu Pimtaş Plastik A.Ş., Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i ağırladı.

18 Eylül 2020 - 12:48

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Pimtaş Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tahmaz çevre sanayicilerin de katıldığı programa ev sahipliği yaptı.

Bugünden Türkiye’nin geleceği adlı programda davetlilere katılımından dolayı teşekkür eden Pimtaş Plastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tahmaz bu tarz programları her ay düzenli olarak yaptıklarını söyledi. Bölgede ve çevre OSB’lerde faaliyet gösteren sanayicileri düzenledikleri programlara katılan katılımcılarla buluşturduklarını ifade eden Tahmaz, programların devamının geleceğini ifade etti.

Programa katılan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Türkiye’nin ekonomisini ve geleceğini anlatıyor.

Perinçek'in konuşmalarından satır başları;
​​​​​​Türkiye'nin rotasını anlattı. Yükselen Avrasya'ya dikkat çekti.

Perinçek, "Atlantik'e dönüş olmadığını" vurguladı.
"ABD ve Yunanistan'ın Türkiye’ye karşı karada da tatbikatlara başladığını" belirten Perinçek, İsrail ile anlaşmayı tek çözüm olarak sunanlara isim vererek tepki gösterdi.

Komşu ülkelere yapılan tüm tehditler Aynı zamanda Türkiye'ye de yapılmış bir tehdittir. Ülke olarak zayıf olursak savaş olur.

''Ancak tehdidin nerede geldiğini görürsek savaşı önleyebiliriz.''
​​​​​​Amerikanın bizim içimizde kurduğu silahlı terör örgütü FETÖ’yü getirerek başımıza bela etmişti. Ama 15 ve 16 Temmuzda Türkiye olarak biz bunları ve arkasındaki gücü ezdik.

Ordu aleyhine yapılan yorumlar ve söylemler vatandaş nezdinde çok önemli. İnsanlar canıyla başıyla mücadele etti. Ama darbeyi asıl bastıran Türk Silahlı Kuvvetleri oldu. Onun için darbeye orduyu, tankı ve askeri karıştırmayalım. O darbeyi askerinin içine sızmış hainler gerçekleştirdi. Onun için bundan sonra orduya olan güveni sarsmamamız lazım.

Dünyanın 5. ekonomisine sahip olan ülkemiz hiçbir ülkenin güdümüne girmez.

''Ben erken seçim ihtimali görmüyorum''
Artık bir Türkiye cephesi oluştu. Ben Amerika'ya, Yunanistan'a karşı olmayacağım da nerede olacağım. Ben PKK'ya karşı olmayacağım da nerede olacağım. Tabii ki Türkiye’nin cephesinde olacağım.

Eğer biz üretim ve istihdam odaklı modele girersek Türkiye’nin önü açık. Ama bu modele geçiş yapmaz isek ülke olarak duvara toslarız. 


YORUMLAR

  • 2 Yorum