Recep Kaya bir yılını değerlendirdi

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya göreve gelişinin ardından geçen bir yılını değerlendirmek için bölge basını ile bir araya geldi. Kaya'ya ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları da eşlik etti.

Recep Kaya bir yılını değerlendirdi

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya göreve gelişinin ardından geçen bir yılını değerlendirmek için bölge basını ile bir araya geldi. Kaya'ya ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları da eşlik etti.

Recep Kaya bir yılını değerlendirdi
20 Eylül 2021 - 10:54

İşte Recep Kaya’nın konuşmalarından satır başları;

Geçmiş dönemde ilçe teşkilatında görev yapan tüm dava arkadaşlarımız ile irtibata geçerek verilerimizi güncelledik. 

Pandemi dönemi boyunca her hafta toplantılarımızı pandemi kurallarına uyarak gerçekleştirerek teşkilatlarımızı diri tuttuk. 

Gençlik kollarımıza kongre sözümüz var. Onlara coşkulu bir program düzenleyeceğiz. Biz gençleri önemsiyoruz. Gençlere öncelik de tanıyacağız. 

Geçmiş dönem tüm teşkilat mensuplarımızı ziyaret ederek onlarında gönüllerini hoş tuttuk. 

Mahalle teşkilatlarımızı hiçbir zaman boş bırakmadık. Her hafta tüm mahallelerimizde toplantılar yaparak o bölgedeki ağırlığımızı gösteriyoruz. 

Her akşam üyelerimizin evlerine ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Her girdiğimiz ev ziyaretlerinde partimize üye olmayan vatandaşlarımızı da üye yapıyoruz. 

Ayrıca ilçe teşkilatı olarak tarafından üye olan vatandaşlar da zaman zaman aranarak hal hatır soruyoruz. 

Tüm birimlerimiz her türlü çalışmayı yaparak eksikler varsa gideriliyor. Şuanda tüm sandıklarımızda görevli olan arkadaşlarımız hazır. An itibariyle sandık eğitimlerine de başladık. 

Biz sahada etkiliyiz ama sadece saha çalışması yapmıyor. Evden çıktığımda esnaflarla bir araya gelerek sıkıntılarını dinliyorum. Bunu sadece ben değil tüm yönetici arkadaşlarımız yapıyor. Ben sadece pazar günlerimi aileme ayırıyorum. Onun haricinde 24 saat teşkilat çalışması yaparım. Akşam eve gittiğimde bana gelen tüm taleplerle ilgilenerek ilgili yerlere iletiyorum ve takibini yapıyorum. 

Tüm cenazelere katılıyoruz. Katılamadığımız cenazelere ise taziye ziyareti gerçekleştiriyoruz. 

Ramazan ayında 5 binin üzerinde aileye yardımda bulunduk. 

Birlik ve beraberlik için bütün teşkilat mensuplarımızı zaman zaman ziyaret ediyoruz. İnsanların desteğini almamış olsak bile gönüllerine dokunmaya çalışıyoruz. Biz partili yada partisiz hiç kimseyi ayırmadık, ayırmayacağızda. 

Pandemi döneminde yoğunluk yaşanan Fatih Devlet Hastanesi’ne talep doğrultusunda Büyükşehir Belediyemizin desteği ile 20 personel daha takviye yaptırdık. 

Gebzemizin faydasına olan tüm çalışmalarda diğer partiler ile de birlikte hareket edebiliriz. Yeterki Gebzemizin faydasına olsun. 

Gebze'de sabah saat 9'dan öğlen saat 13'e kadar esnaf ziyaretleri programlarımıza başladık. Günün 365 günü bu çalışmayı yapacağız. Bu programlarımıza Belediye başkanımız da fırsat buldukça katılacak. Her gittiğimiz esnafımızın dilek, temenni ve taleplerini dinleyeceğiz ve çözüm üreteceğiz. 

Gebze'de en iyisini yapma gayretimiz ve ekibimiz var. Yapmak içinde çalışıyoruz. Ben çok iddialıyım, diğer partilerin hepsini bir araya getirseniz AK Parti'nin yaptığı çalışmanın yüzde 10'unu yapamaz. 

Gebze’deki gençlikten çok umutluyuz. Enes başkanımızın abiliğinde gençlerin tamamına hitap etmek istiyoruz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Şaban ATALI Saadet Partisi Gebze İlçe Sekreteri
    1 ay önce
    Bende idda Ediyorum ki, Receo KAYA Milli Görüş İlçe Başkanlığında Aldığı Hazzı ve Zevki AKP İlçe Başkanlığında Alamıyır, Cünki Bizim İnancımızda Helal 2 Haram 5'ten Daha Büyük ve Daha Hayırlıdır