AK Parti Gebze'de işler Arapsaçına döndü
Reklam
Reklam
Reklam
Mustafa Aksoy

Mustafa Aksoy

TERS KÖŞE

AK Parti Gebze'de işler Arapsaçına döndü

10 Mart 2020 - 15:51

AK Parti Gebze’de her dönem olduğu gibi bu dönemde mevcut ilçe başkanını yemek için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Her dönem dedim çünkü her dönem AK Parti Gebze’nin etinden sütünden yağından faydalanıp arkasını dönünce de planlar yapıp ortalığı karıştıran gruplar her kongre dönemi ortaya çıkarak suyu bulandırıyor.

Yine kafasının arkasında planlar yaparak mevcut başkanı yeme çalışmaları başladı. Zaten AK Parti Gebze’de kim kiminle dost, kim kiminle beraber kestirmek çok zor. Yüz yüze gelince canım cicim diyen kişiler daha sonra arkasından resmen küfür ediyor.

Mevcut yönetimin çabaları ile bir yere gelen isimler daha sonra kendi çıkarları için ortaya çıkarak kendini pazarlıyor.

Duyduğuma göre, Mustafa Yıldıztekin, Recep Kaya, Ali Haydar Muradoğlu Gebze ilçe başkanının aleyhine İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in karşısına çıkarak mevcut ilçe başkanı İrfan Ayar’ı istemediklerini açık açık dile getirmişler.

Benim naçizane tavsiyem Gebze bölgesinden il yönetimine giren arkadaşların gittikleri bölge için çalışmalar yapmasıdır. Kendi çıkarlarını değil, partinin çıkarlarını gözetsinler. Bulundukları koltuğunda hakkını versinler. İlçe teşkilatı için çalışma yapacaklarsa da il yönetiminde koltuk işgal etmesinler.

Aldığım bilgilere göre İl Başkanı Ellibeş, mevcut başkan İrfan Ayar’dan yana tavır sergileyerek Ayar’ı tutuyormuş. Benim ön görümde İrfan Ayar’ın yeniden ilçe başkanlığına devam edeceği yönünde.

Bu olaylardan sonra ilçe başkanlığı için Selim Malkoç adaylığını açıkladı. Temennim Selim Malkoç’un sürecin sonuna kadar gitmesinden yana. Birileri de eski gençlik kolları başkanı Samet Coşkun ismini ön plana çıkartıyormuş. Bunun dışında Mustafa Yıldıztekin ve Engin Güzel'in de ilçe başkanlığı için nabız yokladıkları kulağıma geliyor.

Benim tahminim İrfan Ayar’a karşı cephe alan grup yeni çıkartacakları isim etrafında toplanarak beraber hareket edecekler. Hatta ilerleyen günlerde aday olarak çıkanlar daha sonra yeni isim etrafında toplanacak. Bu yazdıklarımın doğruluğunu da ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

Bugüne kadar parti içerisinde ne yazdık ise doğru çıktı. Parti içerisindeki entrikaları biliyorum. Kimse de çıkıp demesin bu adamın yazdıkları doğru değil diye...

YORUMLAR

  • 0 Yorum